NOŽE 2019 Příbram

výýstava nožů

Výstava "Nože 2018"  je za námi a tak se kocháme neskutečně dlouhým babím létem, hodnotíme doprovodné programy a probíráme jak dál.
Pořadatel výstavy nás požádal, abychom doprovodné programy zajistli i na výstavě "Nože 2019". Dali jsme si měsíc na rozhodnutí a teď je rozhodnutí na členské schůzi.
 

Schůze se konala 26.9.2018 v Příbrami, v Restauraci na hradbách. 

 

Hlavním bodem schůze byla možná opětovná angažovanost spolku na realizaci výstavy „NOŽE 2019“ Příbram. 

Bylo rozhodnuto sdělit Hafaistosu s.r.o., že jsme ochotni zabezpečit doprovodné programy výstavy „Nože 2019“ Příbram, s tím, že budou předběžně dojednány podmínky včetně toho, co zajistíme my a financování. Další podmínkou bude, že bude uváděno, že jsme partnery při organizaci výstavy a mediálními partnery výstavy a že při jednání bude spolek zastupovat Tomáš Formánek.

Barevné  listí podzimu nahradily jarní květiny a stanovami jsme byli donuceni udělat "Výroční lenskou schůzi. Na té jsme se seěli 15, bčezna 2915,. Po projední povinných bodů programu jsme se po bez mála půl roce vrátily k výstavě "Nože 2019"-Hefaistos s.r.o. Se zatím neozval a tak počítáme s naší spoluprácí , zajištěním doprovodných programů.

 

Je sice teprve květen a září je ještě daleko, ale některé věci je jistější zařizovat s předstihem.  V současné době máme zajištěn stan pro pořádání hudební produkce a Hugo zajišťuje kapely.