NOŽE 2018 Příbram

Výstava "NOŽE 2017" v Příbrami se opět vydařila. Po skončení nám s.r.o. HEFAISTOS sdělila, že má i v příštím roce  záje o spolupráci. Přesněji řečeno, aby spolek NOŽE-CZ na výstavě NOŽE-2018 organizačně zajistilo doprovodné programy. 

Spojili jsme tedy příjené s užitečným (společné adventní posezení a probrání paticipace na výstavě "NOŽE 2018" v Příbrami).

Vzhledem k tomu, že zrušili restauraci kde jsme se dříve scházeli zrušili, muuseli jsme najít novou a nakonec jsme skončili v hospodě kde se nevaří. Nápoje měli svoje, guláš nám přivezli z Jinec a kouřit jsme samozřejmě chodili ven. Co se dalo dělat? Demokraticky jsme se rozhodli a zzůstali jsme.

Podstatné bylo, že jsme se sešli všichni.Co bylo z hlediska výstavy důležité bylo to to, že jsme projednali spolupráci se společností Hefaistos. Při hlasování byl z devíti členů našeho spolku jeden  proti  a jeden se zdržel hlasování a tak budeme spolupracovat.

 

17.9.2018 byla výstava nožů v Brně. Z předešlých výstav jsme věděli že je praktické výstavy se zúčasnit a propagovat příbramskou výstavu "NOŽE 2018" a to jak mezi vystavujícími, tak mezi návštěvníky. Pořadatel byl stejného názoru, ale neměl tam koho poslat a tak přijal nabídku, že propagaci zajistí  náš spolek . Protože nic lepšího nebylo, upravili jsme náš starý plakátek, vyrobily kopie a  jeli do Bna.