NOŽE 2018 Příbram

Výstava "NOŽE 2017" v Příbrami se opět vydařila. Po skončení nám s.r.o. HEFAISTOS sdělila, že má i v příštím roce  záje o spolupráci. Přesněji řečeno, aby spolek NOŽE-CZ na výstavě NOŽE-2018 organizačně zajistilo doprovodné programy. 

Spojili jsme tedy příjené s užitečným (společné adventní posezení a probrání paticipace na výstavě "NOŽE 2018" v Příbrami).

Vzhledem k tomu, že zrušili restauraci kde jsme se dříve scházeli zrušili, muuseli jsme najít novou a nakonec jsme skončili v hospodě kde se nevaří. Nápoje měli svoje, guláš nám přivezli z Jinec a kouřit jsme samozřejmě chodili ven. Co se dalo dělat? Demokraticky jsme se rozhodli a zzůstali jsme.

Podstatné bylo, že jsme se sešli všichni.Co bylo z hlediska výstavy důležité bylo to to, že jsme projednali spolupráci se společností Hefaistos. Při hlasování byl z devíti členů našeho spolku jeden  proti  a jeden se zdržel hlasování a tak budeme spolupracovat.

 

17.9.2018 byla výstava nožů v Brně. Z předešlých výstav jsme věděli že je praktické výstavy se zúčasnit a propagovat příbramskou výstavu "NOŽE 2018" a to jak mezi vystavujícími, tak mezi návštěvníky. Pořadatel byl stejného názoru, ale neměl tam koho poslat a tak přijal nabídku, že propagaci zajistí  náš spolek . Protože nic lepšího nebylo, upravili jsme náš starý plakátek, vyrobily kopie a  jeli do Bna.  

Ilustrační obrázek

 

Začátkem dubna Hefajstos přijal  náš návrh vydat nožířský kalendář s tím, že se na jeho přípravě  bude podílet Pavel Formánek st.. Jeho ůkolem bylo v první fázi oslovit nožíře a shromáždit potřebné fotografie. To se také stalo.

Pěkné počasí dovolilo otevřít detašované kántry pracoviště. Sem ještě demokracie nedoška . Tady je kouření povoleno.

Postupně dorazily fotografie od oslovených nožířů, ze kterých byly vybrány vhodné fotografie a předány grafikovi. 

 

 

titul

 Kamil Maxmudov

 

leden

Dachs

 

unor

Dohnal

 

březen

Hons

 

duben

Hrubý

 

srpen

Jarý

 

květen

Jirka

 

červen

Kislinger

 

červenec

Ondruška

 

září

Stoklasa

 

říjen

Svátek

 

listopad

Ševeček

 

prosinec

Tesařík


Následujíci obrázky jsou náhodně vybrané vzorky fotografií.

13.5.2017 - Proběhla výroční členská schůze našeho spolku na které nikdo z členů nechyběl.  Mimo jiné jsme probrali naši spolupráci na výstavě "NOŽE 2018" - pokračovat v přípravě kalendáři do tisku, zajištění části občerstvení (vlastní bufet), organizační zajištění doprovodných programů, včetně hudební produkce a pořadalů pod širým nebem.