NOŽE 2021 Příbram

 
 
Takhle bývalé detašované pracoviště vypadá dnes černě. Všechno však tak černé není. 
        
 
 

          

S jarem i když studeným a hodně deštivým přišla naděje, že že epidemiologická situace dovolí uskutečnit letošní výstavu NOŽE 2021  Příbram.
 
Podle organizátora Ing. Caise je termín výstavy stanoven na 
11. a 12. 9. 2021.
 

30. ročník výstavy nožů v Příbrami

O víkendu 11. a 12. září se opět sjedou tisíce milovníků nožů a nožířského řemesla do Příbrami na již 30. ročník výstavy Nože 2021.

Tato výstava je tradičně zaměřena především na prezentaci řemeslného umění nožířů, kovářů, rytců a dalších řemesel s tím spojených. Zástupci zahraničních výrobců zde zase představí široké spektrum nožířských výrobků z celého světa a nebudou chybět ani produkty pro pobyt v přírodě.

Maximální bezpečnost návštěvníků i vystavovatelů je pro nás prioritou. Výstava proběhne v souladu se všemi hygienickými a mimořádnými opatření, které jsou dána Vládou ČR. Po celou dobu pobytu ve vnitřních prostorách KD je povinné mít zakryté dýchací cesty. Na místě budou stojany pro dezinfekci rukou, prostory KD budou pravidelně dezinfikovány. V prostorách KD bude rovněž monitorováno aktuální množství lidí v jeden okamžik, zajištěno dodržování určeného max. počtu lidí a doporučeno dodržování bezpečných rozestupů.

 
 

Co na výstavě nožů v Příbrami  ještě nebylo !

Příprava výstavy nožů je v plném proudu a kolega Ing. Planka přišel s nápadem oživit starou hru s nožem a pojmout ji jako soutěž v rámci doprovodných programů.

Pořadatel nemá námitek a Ing. Planka pracuje na přípravě.

 

 

                       

                   Pozvanka.pdf (286735)

                       

                  METODIKA.pdf (1795673)

 

Vroce 2019 mělo sdružení "NOŽE-CZ" ,v rámci doprovodných programů, stánek s přebytky. 

 

Pokud bude, zatím to vypadá reálně, výstava NOŽE 2021, chceme bazar za kulturákem otevčít i letos.

Zatím připravené: